O Mondomi

Mondomi zajmuje się sprzedażą produktów do aranżacji wnętrz. W naszej ofercie znajdziecie firanki, zasłonki , tkaniny oraz inne produkty wyposażenia jak pościele, ręczniki, koce czy ozdoby.

Wieloletnie zainteresowanie kreacją wnętrz spowodowało powstanie marki Mondomi która będzie oferowała produkty nowoczesne oraz klasyczne.
Oferta przygotowana jest tak aby trafić w gusta i potrzeby wszystkich osób które chcą aby ich wnętrze było piękne oraz przebywanie w nim sprawiało wiele radości.


Jesteśmy specjalistami dla Państwa domu, mieszkania i ogrodu, którzy przynoszą dla każdego oryginalne i praktyczne produkty. Wybierać można ze stylowych tekstyliów domowych, oryginalnych dekoracji i dodatków do domu, nowoczesnego wyposażenia kuchni i jadalni oraz niezbędnych pomocników i sprzętu do ogrodu czy warsztatu.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment pościeli z oryginalnym wzornictwem z różnego rodzaju materiałów dla wygody klienta oraz inne ulubione tekstylia domowe i akcesoria odpowiednie do każdego wnętrza. Niezbędny sprzęt do kuchni ułatwi Państwu każdą pracę – noże kuchenne, garnki i szybkowary, patelnie ceramiczne, ulubione naczynia silikonowe, formy do pieczenia, brytfanny i drobne pomoce kuchenne, bez których nikt się nie obejdzie.

W najbliższym czasie nasza oferta zwiększy się jeszcze bardziej.


Ricoh Sklep - sklep z drukarkami Ricoh, kopiarkami Ricoh i tonerami do drukarek


Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami!

790 545 548
info@mondomi.pl
Formularz kontaktowy