Kup w przeciągu:

Jak kupować?

Jak kupować w sklepie mondomi.pl

zasady ogólne:

 1. Każdy komplet proponowany na stronie ma podane wymiary na prosto oraz w opisie wymiary do jakiego karnisza może być zastosowany.
 2. Dokonując jakichkolwiek zmian w gotowym produkcie jedyną formą zapłaty jest przedpłata.
 3. Skracając długość kompletu doliczana jest dodatkowa kwota 10 zł.
 4. Korygowanie szerokości lub zamawianie indywidualnych wymiarów kompletu traktowane jest jako dodatkowa usługa co wiąże się z wyższymi kosztami.
 5. Do wartości zamówienia doliczamy od 13,90 do 25,00 zł na pokrycie kosztów wysyłki ( w zależności od wybranej formy transportu ).
 6. Zamówienia przyjmujemy poprzez nasz sklep internetowy, a także pocztą elektroniczną na adres e-mail: sklep@mondomi.pl , oraz telefonicznie pod nr tel. +48 790 545 548.
 7. Zaraz po złożeniu zamówienia poprzez nasz sklep internetowy na Twój adres e-mail wyślemy potwierdzenie jego przyjęcia. Po jego sprawdzeniu dokonaj potwierdzenia złożonego zamówienia klikając w link.
 8. Zamówienia składane e-mailem lub droga telefoniczna będą potwierdzane przez nasz sklep internetowy e-mailem lub telefonicznie.
 9. W przypadku wybrania przy zamówieniu formy płatności "przedpłata" potwierdzenia zamówienia i dokonanej wpłaty oczekujemy w terminie 7 dni roboczych licząc od daty złożenia zamówienia. Nie otrzymanie przez nas w terminie 7 dni takiego potwierdzenia uznamy za rezygnację Państwa ze złożonego zamówienia.
 10. Potwierdzenie zamówienia jest generowane przez system sklepu automatycznie, dlatego prosimy nie dołączać do niego swojej korespondencji. Wszelkie informacje możecie Państwo uzyskać pod adresem e-mail: sklep@mondomi.pl
 11. Zamówienia realizujemy na terenie kraju i z zagranicy.
 12. Ceny podane są w złotych polskich i są cenami brutto.
 13. Możliwe jest odstąpienie od umowy. Prosimy powiadomić nas o tym e-mailem na adres: sklep@mondomi.pl wysyłając druk odstąpienia od umowy
 14. Podczas składania zamówienia prosimy zwrócić uwagę na podanie dokładnych danych i poprawne wypełnienie formularza zamówień, gdyż to warunkuje jego realizację. Wszystkie pola zaznaczone jako obowiązkowe muszą zostać wypełnione; w przeciwnym wypadku zamówienie nie zostanie zrealizowane. Natomiast przy zamówieniach składanych e-mailem lub telefonicznie warunkiem ich realizacji jest dokładne określenie: nazwy zamawianego produktu, jego koloru, rozmiaru, liczby sztuk, formy płatności, sposobu wysyłki, imienia ,nazwiska i adresu zamawiającego wraz z numerem telefonu i adresem e-mail, adresu wysyłki.
 15. Sklep Mondomi.pl zastrzega sobie prawo ewentualnego dodatkowego potwierdzania drogą telefoniczna lub e-mailem zamówień składanych poprzez sklep internetowy, a także odmowę realizacji zamówień budzących wątpliwości.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl